“Pasiskolinkdabar” daro viską, kad apsaugotų jūsų privatumą. Privatumo politika reglamentuoja, kokiu būdu mūsų svetainė renka, naudoja, tvarko ir skelbia iš vartotojų surinktą informaciją. Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su šiomis privatumo politikos sąlygomis.

Kokiais tikslais tvarkome jūsų asmens duomenis?

Mes neprašome ir nereikalaujame lankytojų suteikti mums jokių asmeninių duomenų. Vieninteliai mūsų mySQL duomenų bazėje kaupiami duomenys yra susiję su lankytojų paliekamais atsiliepimais apie kredito bendroves. Jūsų nurodyti duomenys (vardas ir el. pašto adresas) yra saugomi mūsų duombazėje, jie nėra ir nebus naudojami reklaminiais ar kitais tikslais. Mes nesidalinsime šiais duomenimis su trečiosiomis šalimis. Saugomi duomenys yra pagal BDAR numatytus principus ir nuostatas..

Kaip mes naudojame slapukus?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. “cookies”) yra skirti vartotojų patirčiai pagerinti. Vartotojas savo interneto naršyklėje gali išjungti slapukus. Po fiksuoto laiko mes automatiškai ištriname slapukus.

Mes renkame slapukus ne tam, kad identifikuotume jus, bet tam, kad galėtume išanalizuoti bei sukurti patogiausią svetainės patirtį jums ir kitiems svetainės lankytojams.

Kokios yra jūsų teisės?

Svetainės administracija užtikrina jūsų teises pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą ir BDAR nuostatas. Jei jūsų nuomone mes esame atsakingi už jūsų duomenų tvarkymą, jūs turite teisę į mus kreiptis bei pasiteirauti dėl kaupiamų asmens duomenų ir pareikalauti šių duomenų pašalinimo iš mūsų duombazių.

Privatumo politikos keitimas

Esant poreikiui administracija pasilieka teisę keisti dokumentą. Paskutiniai pokyčiai ir jų atlikimo data bus dokumentuoti dokumento pabaigoje, po kontaktinių duomenų.