Finbee
Suteikta daugiau nei 26 tūkst. paskolų

Palūkanos:Nuo 7%

Trukmė:12 – 84 mėn.

Kredito gavimas:per 1 d.d.

Suma: 300 – 25.000 eur

Nemokama paskola grąžinus visą sumą per 14 d.d.

Geri klientų atsiliepimai

Paskolos ilgam laikotarpiui

Preliminarus paskolos pavyzdys: Skolinantis 1 000 €, sutartį sudarant 48 mėn. terminui, BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17 proc., visa grąžinama paskolos suma – 1380 €, mėnesio įmoka 23,00 eur.

Paskolos.lt
Nenurodyta

Palūkanos:Nuo 1%

Trukmė:3 – 72 mėn.

Kredito gavimas:per 1 d.

Suma: 100 – 15.000 eur

Mažos palūkanos

Nemokamas grąžinimas per 12 mėn

Galimi kreditai su NT įkeitimu

Preliminarus paskolos pavyzdys: Skolinantis 1500 €, sutartį sudarant 48 mėn. terminui, BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,5 proc., visa grąžinama paskolos suma – 2108 €, mėnesio įmoka 52,00 eur.

Fjordbank
Nenurodyta

Palūkanos:nuo 2,70 %

Trukmė:12 – 84 mėn

Kredito gavimas:per 1 d.d.

Suma: 1000 – 20.000 eur

Mažiausios palūkanos

Suteikia refinansavimą

Jauna įmonė (mažai atsiliepimų)

Preliminarus paskolos pavyzdys: Skolinantis 1 500 €, sutartį sudarant 40 mėn. terminui, BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 16,50 proc., visa grąžinama paskolos suma – 1925 €, mėnesio įmoka 48 eur.

Savy
Suteikta daugiau nei 19 tūkst. paskolų

Palūkanos:Nuo 5%

Trukmė:3 – 120 mėn

Kredito gavimas:per 1 d.d.

Suma: 300 – 30.000 eur

Atsakymas dėl paskolos per 2 valandas.

Suteikia refinansavimą

Pirma įmoka po 3 mėnesių

Preliminarus paskolos pavyzdys: Skolinantis 1500 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,5 proc., visa grąžinama paskolos suma – 1700 €, mėnesio įmoka 129.00 eur.

Kreditų bendrovės yra linkusios derėtis


Kartais bedarbystės išvengti gali būti visiškai neįmanoma. Net ir turint geriausią darbą ar išsilavinimą, kiekvienas mūsų gali tapti bedarbiais. Tai supranta ir kreditą teikiančios bendrovės. Būtent todėl paskolos internetu bedarbiams yra egzistuojantis terminas. Tiesa, jums reikės atitikti kelis reikalavimus. Vienas iš jų – pastovios pajamos, kurios nesusyję su oficialiu darbu. Tai gali būti gaunama pensija, stipendija, pajamos nuomojant būstą ar kitos pastovios pajamos. Kreditai bedarbiams, kurie turi per mažas
pajamas arba iš viso jų neturi, gali būti suteikti palikus užstatą.

Taip pat verta žinoti, jog greitieji kreditai suteikiami atsižvelgus į kiekvieną atvejį individualiai, o nepavykus gauti paskolos iš vieno kreditoriaus, nereikėtų nuleisti rankų ir bandyti paskolą gauti kitur.

Greitieji kreditai bedarbiams suteikiami, jeigu atitinkate šiuos reikavimus

Dokumentas įrodantis, jog tau ne mažiau nei 18 metų

Ne mažiau
18 metų

Banko kortelės rankoje

Sąskaita Lietuvos
banke

Pinigai

Pajamų šaltinis

Asmens tapatybė

Asmens tapatybės
dokumentas

decoration
decoration

Geriausias sąlygas bedarbiams
suteikiantys kreditoriai


Credit24

Credit24 – suteikia galimybę pasiskolinus grąžinti lygiai tiek, kiek pasiskolinote, jeigu paskolą grąžinate per 90 dienų. Turintiems mažas pajamas – suteikiama galimybė pasiskolinti įvertinus šeimos pajamas.

Mažiausios palūkanos rinkoje

Greitas procesas, bei 24/7 konsultacijos

Paskola galima tik iki 5000 Eur.

Finbee

Finbee – tai tarpusavio skolinimosi platforma. Kadangi investuotojai šioje platformoje priversti konkuruoti tarpusavyje, jūs galite tikėtis mažesnių palūkanų bei geresnių sąlygų paskolai gauti.

Žemos palūkanos, nes skolintojai varžosi.

Labai malonus aptarnavimas

Gali tekti palaukti, kol atsiras investuotojas

Savy

SAVY – veikia tokiu pačiu principu, kaip ir Finbee (žmogus – žmogui). Todėl ir čia galite tikėtis mažesnių palūkanų. Taip pat SAVY teikiamos paskolos yra vienos didžiausių paskolų rinkoje

Didelės paskolos (iki 30 000 Eur)

Žemos palūkanos, nes skolintojai varžosi

Gali tekti palaukti, kol atsiras investuotojas.

Keletas įdomių faktų apie greitąsias paskolas


Dėl paprasto proceso bei mažų palūkanų greitąjį kreditą yra pasiėmę jau daugiau nei trečdalis Lietuvos gyventojų!
Dažniausiai tai būna pigūs kreditai su nedidelėmis sumomis

50Eur

Mėnesinės pajamos norint gauti paskolą

410tūkst.

Kreditų išduodama per metus

3100eur

Vidutinė kreditų suma

55mėn

Vidutinė kreditų trukmė

Duomenys apytiksliai

Kreditai bedarbiams – informacija,
kurią turite žinoti


Refinansavimas

Paskolos nedirbantiems
be jokių palūkanų

Kreditai nedirbantiems asmenims gali būti suteikti be jokių palūkanų. Šiuo metu Lietuvoje veikia daug kredito įmonių, to pasekoje susidaro didelė konkurencija, kreditoriai pradeda ieškoti vis naujų būdų prisitraukti klientų. Vienas iš jų – nemokama pirmoji paskola bedarbiams,

Naudodamiesi tokia paskola bei laikantis sutartų sąlygų jūs turėsite grąžinti tik tą sumą, kurią pasiskolinote. Daugiau apie tai rasite – pirma paskola nemokamai.

Paskolos nedirbantiems
įsiskolinusiems asmenims

Paskolos nedirbantiems bei įsiskolinusiems asmenims vadinamos „refinansavimu“. Tai yra pakartotinas skolinimasis siekiant pratęsti grąžinimo laikotarpį bei sumažinti kredito mėnesines įmokas. Daugiau apie refinansavimą galite sužinoti paskolų refinansavimas

Refinansavimas
decoration
decoration

Dažniausiai Užduodami Klausimai


Ar bedarbiui norint gauti paskolą būtina įkeisti turtą?

Ne, skolinantis iš greitųjų kreditų bendrovių nei įkeisti turtą, nei turėti laidininką nebūtina. Pagrindinė sąlyga: jūsų paskolos mėnesinis įnašas turi būti ne didesnis kaip 40% jūsų gaunamų pajamų.

Paskolos bedarbiui – per kiek laiko bus išmokėta?

Dažniausiai informaciją ar sėkmingai gavote paskolą pateikia per valandą, o pinigai į sąskaitą gaunami tą pačią ar sekančią dieną. Retais atvejais pinigų pervedimo procesas gali užtrukti iki trijų darbo dienų.

Kaip pasididinti savo kredito limitą?

Paskolų teikimo bendrovės padidina jūsų limitą, kai sėkmingai grąžinate anksčiau pasiskolintą greitąjį kreditą.

Kokio dydžio paskolą bedarbis gali gauti?

Daug kas priklauso nuo pasirinktos bendrovės. Dažniausiai kredito suma, kurią gali pasiskolinti bedarbis yra iki 2000 eurų. Atsižvelgus į jūsų pajamų dydį, ar užstato vertę, suma gali didėti.

Ar bedarbis gali gauti pirmą kreditą nemokamai

Taip, bedarbiams yra suteikiama tokia galimybė. Daugiau apie tai sužinoti galite kitame mūsų straipsnyje – pirma paskola nemokamai

Ar bedarbis gali gauti refinansavimą?

Bedarbis gali gauti refinansavimą, yra nemažai bendrovių, kurios pasiruošusios padėti bedarbiams, kai reikia pasiskolinti daugiau arba sumažinti palūkanas. Daugiau skaitykite – Paskolų Refinansavimas

Kur ieškoti daugiau informacijos?

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis į pasirinktą kredito bendrovę nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu, kreditoriai greitai ir profesionaliai aptarnauja asmenis, kuriems iškyla klausimų.

Ar galiu gauti studento paskolą?

Jeigu esate studentas ir pritrūko pinigų, galite drąsiai kreiptis į kredito bendroves, jos bus linkusios padėti. Plačiau apie studento paskolą skaitykite – studento paskola

Panašūs straipsniai


Greitieji kreditai

Čia rasite viską apie greituosius kreditus: kaip juos pasiskolinti? Kodėl žmonės vis labiau ir labiau susigundo juos pasiimti.

Paskolų refinansavimas?

Negalite grąžinti paskolos laiku arba reikia dar daugiau pinigų būtent šiuo metu? Refinansavimas – tai sprendimas jums! Refinansuokite savo paskolas ir stipriai sumažinkite mėnesines įmokas.

Pirmas Paskola Nemokamai?

Svarstote imti greitąjį kreditą pirmą kartą? Neskubėkite ir peržiūrėkite įmones, kurios suteikia pirmąjį kreditą be jokių palūkanų! Tokiu atvėju, pirmasis kreditas jums nieko nekainuos.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas